-11%Зволожувач повітря LEVOIT Dual 200S Smart Top-Fill
- В наличии
- Код: D200S
4 700 ₴
4 200 ₴

Створіть ідеальну атмосферу за допомогою розумного зволожувача Levoit Dual200S. Насолоджуйтесь здоровою вологістю цілий рік за допомогою персоналізованих розумних налаштувань.
Холодний туман
Конструкція дозволяє підібрати оптимальний рівень вологості для кожного сезону.

Лише одне натискання
Швидко вибирайте налаштування за допомогою сенсорного екрана.


Інтуїтивно зрозумілі налаштування
Швидко збільште рівень туману, встановіть таймер або активуйте режим сну за допомогою дисплея в один дотик.



Потужний діапазон
Розпилювач 2,4 МГц поширює тонкий туман вище та далі, а подвійна насадка на 360° дозволяє з легкістю вибрати напрямок.


Бак 3л
Резервуар для води великої місткості легко наповнюється через верх і працює до 25 годин. Немає потреби в дистильованій воді. Ви можете наповнювати зволожувач прямо з водяного фільтра.


Це полегшує ваше життя
Додаток VeSync дозволяє керувати зволожувачем повітря з телефону за допомогою ряду розумних налаштувань.
• Установіть цільову вологість
• Відстежуйте відносну вологість
• Створюйте власні програми
• Програмуйте таймери


Голосові команди
За допомогою VeSync ви можете підключити свій розумний зволожувач повітря до Amazon Alexa та Google Assistant™ для голосового керування.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levoit |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Рекомендуемый объем помещения | 27 куб. м |
| Тип управления | Сенсорное |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Объем резервуара для воды | 3 л |
| Применение прибора | Для растений в зимних садах, оранжереях, теплицах, Для офисов и других коммерческих объектов, Для больниц, санаториев, пансионатов, Для дома, квартиры, Для детской комнаты, Для людей, страдающих аллергией |
| Встроенный гигростат | Да |
| Страна производитель | США |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Уровень шума | 26 дБ |
| Дисплей | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Регулировка интенсивности испарения | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Параметры формы и размещения прибора | |
| Тип установки | Напольный, Настольный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Подсветка | Да |
| Габаритные размеры прибора | |
| Высота | 30 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глубина | 18 мм |
| Вес | 1.4 кг |
- Цена: 4 200 ₴









