влевовправо
-30%Мобільний телефон iHunt Senior Comfort, дві SIM-картки, Bluetooth, камера, ліхтарик, акумулятор 1000 мАг, кноп
- В наличии
- Код: SeniorComfort
2 300 ₴
1 600 ₴
+380 (73) 958-87-87
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
iHunt Senior Comfort – це класичний телефон, створений спеціально для людей похилого віку, з великими клавішами, інтуїтивно зрозумілим меню та функціями, що підкреслюють безпеку , простоту використання та автономність . Ідеально підходить для людей похилого віку або для тих, кому потрібен простий та надійний телефон.
✔️ Основні переваги:
- Великі клавіші та чіткий дисплей – чудово видно навіть людям з вадами зору
- Спеціальна кнопка SOS – автоматично викликає до 5 контактів у разі надзвичайної ситуації
- Миттєво активований світлодіодний ліхтарик – за допомогою спеціальної бічної кнопки
- Тривалий час очікування та акумулятор ємністю 1000 мАг – безтурботне використання
- Бездротове FM-радіо та потужний динамік – слухайте будь-де, без навушників
- Функція швидкого набору – для швидких та безпечних дзвінків
- Сумісний з навушниками – роз'єм 3,5 мм, Bluetooth та порт USB Type-C
⚡ Безпека для вас та ваших близьких
Кнопка SOS — одна з найкорисніших функцій. Простим натисканням телефон автоматично телефонує на 5 попередньо встановлених номерів і надсилає SMS-повідомлення. Функцію можна налаштувати безпосередньо з меню телефону.
⚡ Технічні характеристики
| Специфікація | Деталі |
|---|---|
| Екран | 1,77 дюйма QQVGA (128×160 пікселів) |
| Процесор | МТК6261Д (Т107) |
| Пам'ять | 32 МБ оперативної пам'яті + 32 МБ ПЗП |
| Мережа | GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 МГц (2G) |
| Акумулятор | 1000 мАг |
| Палата | Задня 0,08 МП |
| картка | Дві SIM-картки (бажаний стандарт SIM-картки) |
| Підключення | Bluetooth, бездротовий FM-приймач, USB Type-C, роз'єм 3,5 мм |
| Спеціальні функції | Кнопка SOS, світлодіодний ліхтарик, швидкий набір, розширений режим очікування |
| розмір | 124 × 55,5 × 13,9 мм |
⚡ Ідеально для:
- Пенсіонери, які хочуть простий, надійний та зручний у використанні телефон
- Люди, яким потрібен другий телефон із довговічним акумулятором
- Користувачі, яким потрібен класичний пристрій з основними функціями
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | iHunt |
| Страна производитель | Румыния |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Количество поддерживаемых SIM-карт | 2 |
| Состояние | Новое |
| ОС | Symbian OS |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Режим работы нескольких SIM-карт | Одновременный |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Экран | |
| Цветной экран | Да |
| Тип экрана | QVGA |
| Диагональ экрана | 1.77 дюйм |
| Сенсорный экран | Нет |
| Автоматический поворот экрана | Нет |
| Звонки | |
| Громкая связь | Да |
| Автодозвон | Да |
| Режим полета | Да |
| Ожидание/удержание вызова | Да |
| Память и процессор | |
| Объём встроенной памяти | 32 GB |
| Объем оперативной памяти | 32 MB |
| Питание | |
| Емкость аккумулятора | 1000 мА/ч |
| Мультимедиа | |
| Фотокамера | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 124 мм |
| Ширина | 55.5 мм |
| Толщина | 13.9 мм |
- Цена: 1 600 ₴





